Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: pomuzcie jak zostac snajperem

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    9

    pomuzcie jak zostac snajperem

    gram w cs od nie dawna w grach tego typu zawsze jestem snajperem wiem ze liczy sie ubior i takie tam ale jak zostac tak dorym snajperem aby nikt nie wiedzial skad oberwal head shota wiec pleas o pomoc [glow=red:62764fb626][/glow:62764fb626][shadow=blue:62764fb626][/shadow:62764fb626]
    [you:96ef62709d] lubisz korone ja kocham korone i cacovie oczywiscie terz cs-a

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Mar 2007
    Przegląda
    brać towar ??
    Wiek
    31
    Posty
    867
    dam ci rade po każdym strzale z awp zmień na inna bron na nóż albo na usp czy co tam masz ;]
    .

  3. #3
    Każda mapa ktyje jakąś tajemnice.. Znając dobrze mapy..! Znając Ciekawe kryjówki.. miejsca masz przewagę nad innymi graczami! Powinneś dobrze przyjrzeć się każdej mapce..
    Tylko nie kamp..
    www.planetawhisky.pl

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    1. Kryjówki, szczególnie w ct na bs'ach
    2. Walka w zwarciu pograj sobie na mapach w których jest pełno krętych korytarzy i stan w ktoryms i poczekaj az Ci koles wyjdzie i spróbuj go zestrzelic.
    3. Zawsze po strzale z awp naciskaj "q" dlatego zmienia Ci na ostatnią broń i szybiej przeładowuje.
    4. Graj szczególnie na mapach standardowych zadne awp_map itp.
    5. Refleks, hmm jak by tu go wycwiczyc ? Pograj sobie w gry w których musisz szybko klikac myszka I potem przełoży sie to na cs'a. (przynajmniej w moim przypadku to tak bylo)
    6. Z awp nie siedz ciągle w jednej kryjówce bo z czasem to sie zrobi przestarzale i Cie latwo zabija.
    7. Głownie jeszcze czułość myszki, nie umiem grac tak jak inni bez mousefixa i z sensem 9.0. Spróbuj sobie zagrac na mniejszej czułości zoom_sensivity zostaw na standardowym. Głownie bedziesz sie woglniej obracal przy mniejszym sensie ale z czasem to poskutkuje.
    8. Najważniejsze i dobijajacie jak widze kogos jak tak robi to: Nie chodzi z celownikiem, przy strzale z awp nie kucaj bo jak stoisz to jest to samo, jak strzelasz to nie podskakuj, ani nie idz bo w 95% nie trafisz.
    9. Spróbuj zabijac ludzi przez male-srednie szparki.
    10. HF&GL

    btw1. Gram na sens 1.7 + mousefix. Do tego ogarnieta myszka i podkladka.
    btw2. Z awp trenuj se szczególnie na botach z nożami jest to wskazane (szczególnie w zwarciu jest łatwiej).

    Powiniennem napisać o tym referat
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Prawda LazLo powinieneś napisać o tym referat. Ale nie zgadzam się z tym.
    Cytat Zamieszczone przez LazLo
    btw2. Z awp trenuj se szczególnie na botach z nożami jest to wskazane (szczególnie w zwarciu jest łatwiej).
    Lepie ustawić żeby boty też miały awp tak przygotujesz się do prawdziwego życia

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Naucz sie strzelać z wyskoku, tzn wyskakujesz w lewo (lub prawo, itd) i strzelasz, najlepiej graj na słuch jeżeli, masz zamiar oddać strzał z bliska.

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Cytat Zamieszczone przez tombcio
    Prawda LazLo powinieneś napisać o tym referat. Ale nie zgadzam się z tym.
    Cytat Zamieszczone przez LazLo
    btw2. Z awp trenuj se szczególnie na botach z nożami jest to wskazane (szczególnie w zwarciu jest łatwiej).
    Lepie ustawić żeby boty też miały awp tak przygotujesz się do prawdziwego życia
    Skoro tak to juz zeby kazdy mial bron kazda. Mysli ze na ffa 10on10 kazdy Ci z awp wyjdzie?
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Też prawda ale jak dadzą awp_map np a ja na takich mapach gram najczęściej z awp

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Cytat Zamieszczone przez tombcio
    Też prawda ale jak dadzą awp_map np a ja na takich mapach gram najczęściej z awp
    Dobra zobacz na punkt czwarty.

    Kod:
    4. Graj szczególnie na mapach standardowych zadne awp_map itp.
    Po co grac na awp_map skoro tam sie duzo nie nauczysz? tam tylko sie wychylasz i strzelasz, a na normalnych mapach jest calkiem inaczej.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    9
    dla mnie awp_map sa bez sensu sobie strzelasz i strzelasz ja zazwyczaj wychodze z serweru gdy jest awp_map. Bo to jest bez sensu a wogule to dzienki wam wszystkim moze kiedys spodkamy sie w cs-ie i walne wam head shota z awp
    [you:96ef62709d] lubisz korone ja kocham korone i cacovie oczywiscie terz cs-a

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak zostac NOOBEM w kilku slynych grach w sieci :)
    Przez shift w dziale Counter Strike 1.6
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-10-2009, 14:29
  2. Jak być dobrym snajperem z AWP?
    Przez diLL w dziale Poradnik CS 1.6
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 27-03-2009, 20:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •